Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Grupa Akcent obchodzi 28 urodziny... i co dalej?!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

Zenon Martyniuk wiele lata pracował na to, aby być w miejscu jakim jest. Jako lider grupy Akcent występuje na scenie już 28 lat!

Reklama

W tym roku swoje 28 urodziny obchodzi formacja Akcent, czyli Zenon Martyniuk oraz Ryszard Warot. Panowie obecnie tworzą najpopularniejszy zespól w Polsce. Ich przeboje znają i śpiewają po prostu wszyscy na co dowodem jest rekord piosenki pt. "Przez twe oczy zielone" w serwisie YouTube, który został odtworzony ponad 125 milionów razy.

Sam Zenon Martyniuk na scenie jednak jest troszkę dłużej. Występował on bowiem w takich zespołach jak Akord, Wenus, Orfeusz, Zenki, czy Parno Foro.

Jego naturalna postawa oraz zmysł do kreowania przebojów gwarantuje, że na każdym koncercie możemy usłyszeć okrzyki... Akcent, Akcent, Akcent o czym Zenon opowiada w materiale przygotowanym przez naszą redakcję.

Lider formacji Akcent nie zamierza przestać koncertować. Kalendarz koncertowy jest bardzo mocno zapełniony i próżno szukać wolnych terminów na 2018 rok. W najbliższym czasie zobaczymy nowy teledysk, a kto wie może i jakąś premierową piosenkę...czas pokaże.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Daria Martyniuk

Super!! Mój ulubiony wykonawca!

Spaniel Polus

Pomimo krytyki wszyscy słuchaja

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama