Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Gesek buduje prywatne studio


Reklama


Reklama

Aranżacje

Wywiad

Łukasz Gesek: „Zawsze interesowałem się obróbką dźwięku, kompozycją, reżyserią, obróbką obrazu, itp. To moja druga pasja, oczywiście jest to bardzo rozległy temat i sprzęt to nie wszystko, potrzebna jest odpowiednia wiedza i determinacja w j...

Reklama

Łukasz Gesek: „Zawsze interesowałem się obróbką dźwięku, kompozycją, reżyserią, obróbką obrazu, itp. To moja druga pasja, oczywiście jest to bardzo rozległy temat i sprzęt to nie wszystko, potrzebna jest odpowiednia wiedza i determinacja w jej pogłębianiu, zamierzam się rozwijać w tym kierunku, na początku na własne potrzeby. Póki co szkolę się w tym kierunku, kupuję nowinki techniczne, jako muzyk mam już pewne przygotowanie trochę doświadczenia, więc nie zaczynam od zera, zawsze chciałem i marzyłem o takim multimedialnym pokoju, w którym mógłbym poszerzać swoje pasje”.
– Czy zastanawiałeś się nad komponowaniem dla innych zespołów?
Łukasz Gesek: „Tak coraz więcej mam zapytań o napisanie tekstu czy utworu dla zespołów z branży, myślę, żeby podzielić się swoją twórczością, bo ja i tak nie wydam wszystkich utworów, piszę bardzo dużo, więc pomyślę nad tym i myślę, że również pójdę w tym kierunku.”
– Czy starczy Ci czasu na koncerty, studio, montaż, mówisz też o obróbce telewizyjnej?
Łukasz Gesek: „Teledysków sam sobie nie nakręcę, ale tzw. making of czy koncert z trasy lub proste wywiady, zrobię sam i samodzielnie zmontuję. Dzisiaj muzyk musi być wszechstronny. Oczywiście to wszystko zależy od osobowości danego człowieka, ja lubię swoją pracę, kocham to co robię i ciągnie mnie aby poszerzać swoje pasje, to moje życie.”
Łukasz Gesek: Dziękuję, za rozmowę i życzymy Ci spełnienia wszystkich swoich marzeń.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytelników, fanów muzyki tanecznej oraz zespoły.”

 

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama