Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Formacja Power Play rozniosła Mielno - "Imprezowania" krzyczy Sylwek | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Aranżacje

Koncert

I kto by się spodziewał, że w tych facetach drzemie taka siła! Zobaczcie dostępny wyłącznie w naszym serwisie materiał video z panami na czele!

Reklama

Oj "Co tu się dzieje"! 

Grupa Power Play jak zwykle nie zawiodła. Podczas jednego z wakacyjnych dni zespół zjawił się w Mielnie. Panowie od południa ładowali akumulatory, m.in. w Bałtyku, gdzie wspólnie z naszym redakcyjnym kolegą udali się w głąb morza... po to, by już w nocy rozbudzić klub Disco Plaza Mielno. 

"tu jest Imprezownia" - krzyczał przed koncertem Sylwek.

Panowie tej nocy eksplodowali energetycznie, w dowód czego Czarek odjechał z perkusją. "Jest to jedna z największych imprez (...) na tym globie, w tym kraju" - dodał Ketchup, gitarzysta formacji Power Play. Ta noc była o tyle wyjątkowa, że wśród klubowiczów znalazło się świeżo upieczone małżeństwo, które w "tydzień poślubny" udało się właśnie do Mielna "Wiedzieliśmy, że będzie tu Power Play, inne miejscówka nie wchodziła w grę"

Czy ta miejscowość niszczy? Na pewno nie robi tego tamtejszy klub Disco Plaza, w którym znajduje się m.in. historyczna, znana na cały świat szafa!"Jeżeli kogoś tu nie ma, to znaczy że się zgubił" - podkreślił Zmitek. 

W skrócie: Był ogień! Zobaczcie video z koncertu 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama