Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Festiwal Weselnych Przebojów z Polsatem - Mrągowo 2017!


Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Koncert

Już 18 sierpnia na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Masters, Weekend, Top One, Clasic, Defis.

Reklama

Mrągowo to jedno z najpopularniejszych miasteczek festiwalowych w Polsce. To właśnie tutaj w 2004 roku odbyła się słynna impreza Disco pod Żaglami, która podbiła serca Polaków. – To wydarzenie pokazało nam, a bardziej utwierdziło w przekonaniu, że Polacy najlepiej bawią się przy polskich, ponadczasowych przebojach. Ta muzyka wzrusza, chwyta za serca i porywa tłumy. Ona łączy pokolenia, co najlepiej obrazują przyjęcia weselne. Tak zrodził się pomysł na zorganizowanie Festiwalu Weselnych Przebojów.  – mówi Robert Klatt, Dyrektor Artystyczny wydarzenia. – Co więcej, nie możemy zostawić fanów Disco pod Żaglami bez najlepszej, letniej imprezy roku! – dodaje Gabriela Dworniak-Niewiarowska – Producent Kreatywny i Reżyser FWP. – Myślę, że ten Festiwal będzie prawdziwym hitem i wielką niespodzianką dla fanów „Disco”.

Festiwal Weselnych Przebojów jest więc kontynuacją wielkiej imprezy z Polsatem. 18 sierpnia mrągowski amfiteatr wypełnią miłośnicy muzyki disco i disco polo. Reszta Polski będzie mogła oglądać bezpośrednią transmisję koncertów na kanale telewizji Polsat. Organizatorzy gwarantują świetną rozrywkę na najwyższym poziomie! Na scenie pojawią się znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej, których hity możemy usłyszeć na każdym weselu! Na Festiwalu wystąpią m.in. Krzysztof Krawczyk, Masters, Paulla, Weekend, Top One, Wojciech Gąsowski, Dwa Plus Jeden, Classic, Krystyna Giżowska, Milano, Defis, Exaited, Siostry Matkowskie.

Bilety dostępne są na portalu eBilet.pl oraz bezpośrednio w kasach Centrum Kultury i Turystki (CKiT) w Mrągowie. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 5 komentarzy.

GdzieWesele.pl

To jest super festiwal mega polecamy! jedno wielkie wesele w Mrągowie dla wszystkich. Najlepsze gwiazdy + atmosfera!

Halina

Wspaniałe biesiadne piosenki....oglądałam z wielkim zainteresowaniem jak i cała moja rodzina. Cudowni wykonawcy i prowadzący...po prostu rewelacja.Brawo Polsat!

Zofia

Kiedy będzie powtórka?

Becia

Mega super festiwal ubawilam się przed telewizorem super.

Małgorzata

Witam, nie oglądałam festiwalu od początku, gdzie i kiedy mogłabym obejrzeć powtórkę?

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info