Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Exaited - Będę | VIDEO | Mega Premiera


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Exaited
Reklama

Aranżacje

Premiera

Jeszcze nie ostygły emocje po ostatniej premierze, a już Exaited udostępniła nowość na walentynki pt. "Będę"! Zobaczcie czym zaskakuje!

Reklama

Jest to jedna z tych nowości, która ściska za serce! Po niespełna miesiącu od ostatniej premiery, grupa postanowiła udostępnić w sieci kolejną nowość. Jest nią produkcja pt. "Będę", której teledysk został zrealizowany podczas grudniowego pobytu w Hiszpanii "tekst napisałam w przypływie natchnienia tydzień przed wyjazdem. Czułam, że to z nim powinnam tam pojechać, a przy moim boku musi pojawić się Tomek Sidoruk, nikt inny. To piosenka na Dzień Zakochanych – zdradziła na łamach tygodnika Agnieszka Drewnicka. 

Formacja ponownie postawiła na jakość! Dopracowana muzyka i precyzyjnie uchwycone kadry nie tylko oddają urok produkcji, ale również klimat tego przepięknego miejsca, które oczarowało całą ekipę. Agnieszka przyznała, że z pewnością jeszcze tam wróci. 

Poniższa nowość jest drugą tegoroczną propozycją od Exaited. Zespół po odświeżeniu składu znacznie rozwinął skrzydła i nie tylko zaskakuje jakością, ale również ilością. Zdominują w tym roku rynek? Trzymamy kciuki za pomyślność i polecamy Wam poniższą nowość, w której prym wiodą Agnieszka i Tomek! 

Jest moc! 

Podoba Wam się walentynkowa propozycja Exaited pt. "Będę"

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Fan disco polo 34

Ale lipa niech do dance idzie a nie disco polo najgorsza jej piosenka....

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info