Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Etna zagrała na weselu! Relacjonowała to telewizja TVN Style!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Etna Music
Reklama

Aranżacje

Telewizja

Jej wdzięki i czar nie mają sobie równych. Joasia znana w branży jako Etna wystąpiła na weselu emitowanym przez stację TVN style.Zobaczcie materiał

Reklama

Od kilku lat nie posiada telewizora, uczy się języka angielskiego, w ciągu roku objeżdża kulę ziemską i co najważniejsze chlubi się ogromną sympatią - Etna, jako nieliczna wokalistka branży disco polo & dance wyróżnia się niepowtarzalnym stylem i ogromną energią. Artystka w czasie swej działalności wylansowała wiele przebojów z czego najbardziej znane to "Rolnik" i "Maminsynek". Zabrzmiały one m.in. ostatnio na weselu, na którym Joasia była gwiazdą wieczoru. 

"będę gościem programu Izabeli Janachowskiej "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Program jest emitowany na TVN Style. Wy go zobaczycie trochę później na antenie, ale ja w sobotę z ekipą realizuję ten program"

 

wyznała na kilka chwil przed występem.

Artystka została zaproszona na weselę, którego organizacją zajęła się Izabela Janachowska z programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu". Wzięło w nim już udział kilku przedstawicieli naszego gatunku, ale to właśni Joasi musiał złamać się tego wieczoru obcas. Oczywiście Etna jako kobieta bystra i kreatywna wyszła z tego zwycięsko dając przepiękny występ, którego małe smaki możecie zobaczyć oglądając poniższe zdjęcia. 

Emisja odcinka odbędzie się niedługo na antenie TVN Style

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Wojtek

Redakcja prawdopodobnie uległa czarowi Etny, zapatrzywszy się na Jej cechy zewnętrzne, stąd być może słowo "wdzięki" :-)

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info