Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Dziewicze kwitnienie Magnolii? Małżeństwo disco polo podziałało!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Elwira Mejk Fot. Bartosz Kuśmierski
Reklama

Życie gwiazd

Wolna sobota wywołała u Państwa Brodzik mnóstwo emocji...

Reklama

Wiosenna aura sprzyja nie tylko podróżom, ale również porządkom. W szczególności tym domowym i ogrodowym, za które wzięła się formacja Mejk

Elwira i Mariusz postanowili wolną sobotę wykorzystać na przygotowanie ogrodu do zbliżającego się sezonu... grillowo-letniego. W związku z czym Mariusz zajął się sprzątaniem drewutni, a Elwira sadzeniem bratek. Czy ich ogród będzie zachwycał podobnie jak rok temu?

Prace ogrodowe sprawiły wokalistce wiele przyjemności gdyż uwielbia spędzać czas na powietrzu. W szczególności w swoim ogrodzie, który jest dla państwa Brodzik oazą spokoju i relaksu. Jak zdradziła wokalistka na swoim instastory to właśnie w tym roku, po siedmiu latach od posadzenia swoje dziewicze kwitnienie będzie miała Magnolia - "Już się nie mogę doczekać" przyznała Elwira.

Rozrywkowi, zwariowani, sympatyczni – to tylko niektóre przymiotniki opisujące to cudowne disco polowe małżeństwo, które z ogromną precyzją dba o swój ogród. Dzień na świeżym powietrzu minął im znakomicie. "Zwieńczenie dnia będzie kiełbaska" - dodała na koniec artystka. 

A wy, macie to już za sobą? Odpaliliście grilla? Posadziliście kwiatki? Przygotowaliście meble ogrodowe? 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama