Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Dwudziestoletnie Mejk'i - zespół obchodził swój jubileusz! Było hucznie! - zobaczcie materiał z urodzin


Reklama


Źródła zdjęć: Bartosz Kuśmierski
Reklama

Aranżacje

Życie gwiazd

Tego wieczoru atrakcji było co nie miara! Formacja Mejk oprócz ogromnego tortu, mnóstwa życzeń i pięknego sto lat otrzymała niesamowity prezent

Reklama

To był piękny jubileusz! Formacja Mejk - którą tworzą wspólnie Elwira i Mariusz - obchodzi w tym roku swój jubileusz, 20-lecie działalności artystycznej! Z tej okazji zaplanowany został urodzinowy koncert, który odbył się 28 października w jednym z najpopularniejszych i najbardziej roztańczonych klubów na mapie Polski - Mega Music Wilga! 

Atrakcji tego wieczoru było co nie miara! Właściciele wspomnianej dyskoteki z precyzją zadbali nie tylko o klimat, ale również wystrój, atmosferę i detale, które uatrakcyjniły całość. Choć świętowanie rozpoczęło się z chwilą przekroczenia progu, to wisienką na torcie okazał się Mejk'owy koncert! Formacja zaśpiewała nie tylko swoje nowe propozycje, ale również te, które zapoczątkowały ich karierę - jak kultowe "Dotknij mnie"

Elwira i Mariusz nie kryli wzruszenia, tym bardziej, że w czasie swojego występu otrzymali przepiękną niespodziankę od Wydawnictwa Muzycznego Folk. Przedstawiciele i zarazem właściciele firmy wręczyli na ręce zespołu ogromną, platynową płytę za całokształt ich działalności. 

Z chwilą zakończenia koncertu na scenę wjechał przepiękny, ogromny tort z nazwą i zdjęciem zespołu, który nie tylko pięknie wyglądał, ale również wyśmienicie smakował.

Elwira i Mariusz wspólnie ukroili pierwszy kawałek, aby kolejnymi podzielić się z klubowiczami. A było ich wielu! Tego wieczoru towarzyszyli zespołowi również przedstawiciele mediów, przyjaciele oraz nasza ekipa serwisu disco-polo.info Możemy śmiało stwierdzić, że był to najpiękniejszy, zarazem najbardziej rodzinny jubileusz, który udało nam się świętować wspólnie z gwiazdami. 

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci tych, którzy bawili się wspólnie z nami w klubie Mega Music Wilga jak i w sercach członków formacji Mejk.

Mamy po 20 lat, własną miłość, własny świat ...”
Zacnie i przebojowo obchodziliśmy swoje Mejkowe 20 urodziny, w klubie Mega Music w Wildze. Na samym początku dziękujemy Bogu - za całe nasze życie. Serdecznie dziękujemy wszystkich, którzy byli w tym dniu razem z nami  - Wydawnictwu Muzycznemu Folk, Telewizjom i Portalom Internetowym, Właścicielom Clubu Mega Music w Wildze, naszym tancerzom i muzykom, Rozgłośniom Radiowym, fotografom, DJ-om , redaktorom czasopism, dziennikarzom i promotorom. Dziękuję mojej Joli fryzjerce. Dziękuję Maciejowi. Dziękujemy wszystkim, którzy przez te 20 lat przewinęli się w naszych MEJKowych działaniach. 
Dziękujemy przyjaciołom , naszym fanom i wiernym odbiorcom, którzy zawsze nas wspierają i są z nami blisko. Bez Was nie byłoby nas . Duża 
Jako zadowoleni dwudziestolatkowie, idziemy dalej, po nasze kolejne muzyczne przeżycia"

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Karolina Grutz

Jesteście najwspanialsi. Wszystkiego dobrego dla Was :*****

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Za 100mln wyświetleń w Polsce można zarobić gdzieś 100 - 150 tys zł, ten co pisał ten artykuł to jakiś bajkopisarz.

  • fajny teledysk i niezła nutka

  • ja mysle że to u nas się juz swietnie przyjelo "rock polo" polaczenie instrumentow klasycznych z disco, fajniej brzmi, kiedys jak ktos sluchal disco polo to raczej spotykal się z krytyką,...

  • Zeniu Tylko nie duet z Tym Alo Artystą Sławomirem.Nagrywaj Kolejne Piosenki Sam,Żebyś Cieszył Dalej Publiczność, Jak Do Tej Pory.Pozdrawiam

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info