Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Drezdenko Kubas przygotował nowość pt. „Obiecałaś ” | Zdjęcia są niesamowite


Reklama


Reklama

Ogólna

„Jesteśmy świeżo po nagraniu najnowszego klipu do piosenki „Obiecałaś” – poinformował Dariusz Kubiak, który w branży disco polo & dance działa pod pseudonimem Drezdenko Kubas. Artysta dał się już poznać jako sympatyk ta...

Reklama

„Jesteśmy świeżo po nagraniu najnowszego klipu do piosenki „Obiecałaś” – poinformował Dariusz Kubiak, który w branży disco polo & dance działa pod pseudonimem Drezdenko Kubas. Artysta dał się już poznać jako sympatyk tanecznych produkcji, które jak widać wiodą prym w jego repertuarze.

 

Drezdenko Kubas na rynku muzyki tanecznej aktywnie działa już prawie od 6 lat. Mimo iż z muzyką związany jest od dzieciństwa to stosunkowo niedawno postanowił realizować się jako wokalista disco i w tym czasie wylansował już m.in. produkcje takie jak:  „Milioner”, „Zatańcz ze mną mała”, „Uwięziona” oraz „W górę ręce

 

„Przedstawiamy kilka fotek, które mam nadzieję pobudza Waszą wyobraźnię!”- dodał wokalista odnośnie swojej najnowszej propozycji.

 

 

Jeżeli ta nowość – podobnie jak poprzednie propozycje – będzie utrzymana w dotychczasowym klimacie Drezdenko Kubas to z pewnością porwie Was w tany!

 

W oczekiwaniu na całość mamy dla Was kilka zdjęć z planu zdjęciowego, którym zajął się Michał Jagiełło – osoba znana w branży z perfekcji i ogromnego profesjonalizmu.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama