Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Disco polo w Radiu Wawa Rzeszów i nie tylko


Reklama


Reklama

Ogólna

Wiele wskazuje na to, że Grupa Radiowa Time chce wprowadzić muzykę disco-polo do kolejnych swoich stacji radiowych. Właśnie ruszył pilotaż na antenie Radia WAWA. O sytuacji w rzeszowskiej stacji informują słuchacze Radia Wawa na jego profilu na Fa...

Reklama

Wiele wskazuje na to, że Grupa Radiowa Time chce wprowadzić muzykę disco-polo do kolejnych swoich stacji radiowych. Właśnie ruszył pilotaż na antenie Radia WAWA. O sytuacji w rzeszowskiej stacji informują słuchacze Radia Wawa na jego profilu na Facebooku, a także na stronie internetowej rozgłośni.

 

Od wielu miesięcy obserwujemy, że muzyka disco-polo przeżywa drugą młodość. Jak pokazują wyniki oglądalności muzycznych kanałów telewizyjnych, od wielu miesięcy największą popularnością cieszy się kanał Polo TV z muzyką disco-polo. Także w internecie teledyski z muzyką disco notują milionowa oglądalność.

 

Sieć Radia WAWA postanowiła wykorzystać ten trend. O planach wprowadzenia disco-polo na antenę Radia WAWA plotkowało się od dawna. Teraz Grupa Radiowa Time postanowiła przetestować wytrzymałość słuchaczy. Na razie tylko w Rzeszowie i Krośnie. Nowe Radio gra pod hasłem „Non stop polo” i emituje wyłącznie muzykę taneczną.

 

Na razie Grupa Radiowa Time nie zdradza swoich planów w zakresie disco-polo na antenie Radia WAWA.

 

Według doniesień, które dotarły do naszego portalu, zmiany mają być wprowadzone na terenie całego kraju już wkrótce.
Źródło: media2.pl

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 10 komentarzy.

Aaa

Disco polo to dno i muzyka półgłówków

olaf

ja rezygnuje z tego radia po tej zmianie trzeba wysluchac 5 badziewiow zeby 1 normalna piosenke puscili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAX

WRÓCCIE DO DISCO POLO A NIE TAKIE PIOSENKI JAK DZIWNY JEST TEN SWIAT ALBO O MNIE SIE NIE MARTW JA SOBIE RADE DAM,STRASZNE TO JUZ MOJA BABCIA JEST BARDZIEJ PRZEBOJOWA I SLUCHA COS NA CZASIE

monii

teraz to radio jest bez sensu

Hilda

Błagam, wróćcie do Non-stop polo!!! Obecne piosenki są koszmarne, straciliście mnóstwo słuchaczy

dawid

prosze wracac do muzyki disco polo sa dziesiatki stacji radiowych grajacych polska muzyke a disco polo tylko wasze gralo :C

nack

Wracajcie do radia wawa disco polo, ta polska muzyka jest żałosna. Nie można tego słuchać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jana

Jeśli nie wrocicie do poprzedniego radia wawa,stracicie mnóstwo sluchaczy.Obecne jest beznadziejne.Mam nadzieję,że to przejściowe i już wkrótce wróci muzyka disco polo

Ada5

Błagam wracajcie do normalnego radia wawa to jest beznadziejne z tymi polskimi zalosnymi przebojami! !masakra tylko disco polo to bylo mega fajne do sluchania a teraz to się radia nie chce włączać ????????????????

nack

Wróćcie do disco polo.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info