Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Pełna realcja | VIDEO


Reklama


Reklama

Koncert

Szósta edycja Disco Hit Festival – Kobylnica da się zapamiętać na pewno jako ta deszczowa, mimo to jednak atmosfera była fantastyczna. Deszcz nie zniechęcił wielu tysięcy fanów do wspólnej zabawy przed sceną do późnych godzin nocnych.   W kon...

Reklama

Szósta edycja Disco Hit Festival – Kobylnica da się zapamiętać na pewno jako ta deszczowa, mimo to jednak atmosfera była fantastyczna. Deszcz nie zniechęcił wielu tysięcy fanów do wspólnej zabawy przed sceną do późnych godzin nocnych.

 

W konkursie na Hit Lata 2016 wzięło udział tradycyjnie kilkanaście zespołów. Konkurencja była bardzo duża i do ostatniej chwili ostateczny piosenka wynik głosowania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Tuż po godzinie 1:00 w nocy wynik plebiscytu ogłosił Sławek Świerzyński z zespołu Bayer Full.

 

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów m.in Andre, B-Qll, Bayer Full, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Dj Disco & Mc Polo, Dj Sequence, Effect, Focus, Gesek, Inoros, Ivan Komarenko, Joker, Long & Junior, Łobuzy, Marioo, Marcin Siegieńczuk, Markus P, Masters, Mavers, Megustar, Mig, Norbi, Paweł Gołecki, Piękni i Młodzi, Playboys, Quest, Savicky, Shantel, Stachursky, Tex, Voyage – Mariusz Cierpikowski.

 

Nasz redakcja była obecna po raz kolejny na Disco Hit Festivalu w Kobylnicy. Zobaczcie jak wyglądał festival okiem naszej kamery.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama