Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Disco Attack 2017 już dziś! Zobacz kto wystąpi! Transmisja w Polsacie!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Koncert

Już dziś odbędzie się jedna z największych imprez disco polo w Polsce. Zobacz kto wystąpi oraz poznaj szczegóły transmisji.

Reklama

Disco Attack to największe i najpopularniejsze gwiazdy Disco Polo na jednej scenie! To tysiące fanów wypełniających halę katowickiego Spodka aż po brzegi.

Dziś na scenie zobaczymy: ZENEK MARTYNIUK i AKCENT ★ WEEKEND ★ BOYS ★ M.I.G. ★ CLASSIC ★ PIĘKNI I MŁODZI ★ AFTER PARTY ★ CLIVER PLAYBOYS ★ POWER PLAY ★ BASTA CZADOMAN ★ ŁOBUZY ★ MARKUS P ZAJEFAJNI ★ SHANTEL ★ TOP GIRLS ★ LOOKS ★ YZZY ★ ENJOY ★ DI DŻEJ MIETEK QUEST ★ MACZO ★ FAN-TASTIC

W tym roku w Katowicach pojawią się wozy transmisyjne telewizji Polsat, bo to właśnie ta telewizja zarejestruje całe wydarzenie. To oznacza jedno - ponownie muzyka disco polo zawita na główną antenę. Będzie to retransmisja z Disco Attack, która zostanie wyemitowana 24 listopada.  

Imprezę Disco Attack 2017 poleca portal disco-polo.info, który objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Fanka disco polo.

Pojawił się wóz transmisyjny Polsatu który zarejestrował wydarzenie a wyemituje w innym terminie. A to już na żywo koncertu nie można pokazać? Cud że mecze na żywo idą Za chwilę stacje będą nagrywać je i puszczać w innym terminie.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama