Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Debiut na Disco Hit Festival w Kobylnicy | FOTO


Reklama


Reklama

Koncert

Dejw, Cassel, Dandi Dance, Savicky oraz Tex to debiutanci wyłonieni ze zgłoszeń na festiwal. Wzięli oni udział w koncercie dla publiczności zgromadzonej przed sceną przed rozpoczęciem transmisji na żywo w TV Polsat oraz później od godziny 1:15, po...

Reklama

Dejw, Cassel, Dandi Dance, Savicky oraz Tex to debiutanci wyłonieni ze zgłoszeń na festiwal. Wzięli oni udział w koncercie dla publiczności zgromadzonej przed sceną przed rozpoczęciem transmisji na żywo w TV Polsat oraz później od godziny 1:15, po zakończeniu transmisji, dla najbardziej wytrwałej publiczności zgromadzonej pod sceną. Nie przeszkadzał im nawet padający deszcz.

 

Pierwszą część poprowadził Piękny i boski Zbyszek Perkowski. Każdemu wykonawcy wręczone zostały pamiątkowe dyplomy przez Dyrektora Muzycznego Festiwalu – Michał Brodowski. Dobór debiutantów był strzałem w dziesiątkę, bowiem nawet już ich przeboje okazywały się znane publiczności lub też bardzo szybko zapadły publiczności w ucho i pamięć. Wspomnieć wystarczy chociażby o „Petardzie” Dejwa, „Whisky z lodem” Cassela & Łukuszkowego, „Zakochałem się” Savicky’ego, „Wakacyjne wino” Dandi Dance czy „Grajku” Tex’a.

 

Debiutanci ponownie na scenie pojawili się również na zakończenie festiwalu.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama