Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Dawid Narożny ma dzisiaj urodziny! Piękni i Młodzi świętują - Sto lat!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Dawid Narożny z grupy Piękni i Młodzi. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Swoje święto ma dzisiaj Dawid Narożny - zawodowo członek formacji Piękni i Młodzi, prywatnie mąż Magdaleny i ojciec Gabi, która podobnie jak rodzice z dumą i taktem prezentuje się na scenie. Zawsze uśmiechnięty, zawsze skory do pomocy. Ponadto bystry, ambitny i zorientowany na branże, która chórem składa mu życzenia! 

Otóż dzisiaj, tj. 12 października wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Dawidowi Wszystkiego co Najpiękniejsze.

Bardzo dużo radości, pomyślności, a także zdrowia i wytrwałości. Niech dobra passa trwa nieprzerwanie wznosząc Cię na kolejne wyżyny popularności. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Dawida.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama