Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Dawid Narożny ma dzisiaj urodziny! Piękni i Młodzi świętują - Sto lat!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Aranżacje

Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Dawid Narożny z grupy Piękni i Młodzi. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Swoje święto ma dzisiaj Dawid Narożny - zawodowo członek formacji Piękni i Młodzi, prywatnie mąż Magdaleny i ojciec Gabi, która podobnie jak rodzice z dumą i taktem prezentuje się na scenie. Zawsze uśmiechnięty, zawsze skory do pomocy. Ponadto bystry, ambitny i zorientowany na branże, która chórem składa mu życzenia! 

Otóż dzisiaj, tj. 12 października wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Dawidowi Wszystkiego co Najpiękniejsze.

Bardzo dużo radości, pomyślności, a także zdrowia i wytrwałości. Niech dobra passa trwa nieprzerwanie wznosząc Cię na kolejne wyżyny popularności. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Dawida.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Zastanawiam się czy to normalne zachowanie siostry do siostry...macanie itp... prawie wstęp do taniego pornosa

  • Stojące po 60zl, a siedzące 80zl :)

  • @sluchaczz: Potwierdzam gralem z typem na weselu jak i w klubie jedyne co bylo na zywo to WYSOKO... (-=

  • @Sara: A jaki wokalista nie gra z playbackiem?? Nawet słynny hit ubiegłego roku "despacito" był zplaybacku leciany. No ale playback to tylko Piękni i Młodzi... A Żebyś wielki król Discove...

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info