Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Czy kolejna płyta zespołu Extazy okaże się hitem sprzedaży!?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Płyta

Kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty „Chciałem być” pojawiła się na Facebooku. Co wiemy?

Reklama

„Już niebawem w sprzedaży znakomita płyta grupy Extazy z mega hitem ,,Noc taka czarna „ oraz premierowymi utworami !! Obserwujcie sklep internetowy www.greenstar.pl” – ta wiadomość pojawiła się na Facebookowym fanpage Green Star Music – wydawcy nowej płyty ekipy Kamila Chludzińskiego. Jak widać, nowe idzie wielkimi krokami, wobec tego możemy być pewni, że ta płyta ma szansę podbić całą scenę disco i może okazać się ogromnym sukcesem. Po wynikach utworów „Mówiłas kocham”, „Sexi bomba”, „Chciałem być” czy „Noc taka czarna”, które również znajdą się na tej płycie możemy się spodziewać, że premierowe utwory dostępne na krążku również mogą podbić serca słuchaczy. Ile utworów znajdzie się na płycie?

Domyślnie będzie ich 18, z czego 5 to remixy. Wśród 13 pozostałych znajdą się również nowości, m.in. „Dziwna sytuacja” czy „W ciemną noc”. Wobec tego zanosi się na to, że nowe wydawnictwo Extazy zapewni fanom disco niezwykłe doznania.

Czekacie na nową płytę Kamila Chludzińskiego? Śledźcie sklep internetowy Green Star – tam będziecie mogli kupić wydawnictwo tuż po premierze!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama