Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Czadoman: Zaśpiewa z siostrami Godlewskimi?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Życie gwiazd

Jako pierwszy z muzyków disco polo zaprosił do współpracy słynne siostry. Co sądzi o ich wokalnej karierze?

Reklama

 

Patrzę, nie wierzę, w oczach mi się dwoi. Choć je przecieram, druga z boku stoi. (...) One, to one, bliźniaczki szałowe. Która pokocha dziś mnie? – śpiewa w utworze „Bliźniaczki” Czadoman. Był 2014 r., gdy artysta napisał ten tekst. – Zastanawiając się, kto mógłby zagrać w teledysku główne role, od razu pomyślałem o siostrach Godlewskich, znanych z rozbieranych sesji w magazynach dla panów. Poprosiłem menadżera, aby zaprosił je do współpracy i udało się – wspomina wokalista. – Na planie okazały się profesjonalistkami. Z dystansem i humorem podchodziły do każdego zadania. Fajnie nam się pracowało i w krótkim czasie klip był gotowy.

Do dziś utrzymujemy kontakt. Dziewczyny wysyłają mi życzenia na urodziny. Wtedy szerokiej publiczności znane były Magda i Esmeralda. Dziś ta druga wraz z młodszą siostrą Małgorzatą szturmem wdarły się do show- -biznesu. Po tym, jak nagrały kilka kolęd oraz własną wersję przeboju Edyty Górniak „Pada śnieg” z dnia na dzień zostały celebrytkami.

Zdradziły mu swoje plany Chociaż nie brakuje głosów krytycznych wobec ich wokalnych umiejętności, właśnie zadebiutowały z własną piosenką „Tak to my”, do której teledysk nakręciło prestiżowe studio Allinteractive Films, współpracujące m.in. z Marcinem Millerem czy zespołem Exaited! – Gdy się poznaliśmy, to jeszcze nie śpiewały, tylko wyglądały – żartuje Czadoman, pytany o wokalną karierę sióstr. – Ale Esmeralda już wtedy wspominała mi, że myśli o śpiewaniu – dodaje. Czy zdaniem artysty dziewczyny poradzą sobie na rynku disco polo? – Mają do siebie dystans, dobrze się bawią, robiąc to, co robią... Ja sam jestem jajcarzem, więc to rozumiem – mówi. Sam jednak nie ma w planach nagrać z Małgorzatą i Esmeraldą wspólnego utworu. Czyżby nie był fanem ich umiejętności? – Z powodu osobistej sympatii do sióstr Godlewskich, nie chciałbym się wypowiadać na temat ich talentu wokalnego – stwierdza.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama