Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Czadoman idzie na rekord! – Jego produkcja podbija branże! | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

To był jeden z pierwszy utworów Czadoman’a w świecie muzyki disco polo. Jak widać bardzo trafny! „Ruda Tańczy jak szalona” podbija nie tylko listy przebojów, ale również rynek muzyczny, który dzięki działalności wspomnianego artysty ba...

Reklama

To był jeden z pierwszy utworów Czadoman’a w świecie muzyki disco polo. Jak widać bardzo trafny! „Ruda Tańczy jak szalona” podbija nie tylko listy przebojów, ale również rynek muzyczny, który dzięki działalności wspomnianego artysty bardzo dużo zyskał!

 

Paweł Dudek wydając wspomnianą propozycję nawet przez chwilę nie pomyślał, że jego produkcja osiągnie taki sukces. Po tym niedługim czasie od premiery celebrujemy dziś 80 mln odtworzeń klipu, który jak się okazuje jest w naszej branży bardzo popularny.

 

Jest to jeden z najlepszych wyników w serwisie YouTube, jeśli chodzi o muzykę disco polo, choć trzeba przyznać, że i gwiazdy światowego formatu nie szczycą się dużo większymi odtworzeniami. Jako ekipa serwisu disco-polo.info serdecznie gratulujemy Pawłowi sukcesu i życzymy kolejnych w tym 2017 roku.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama