Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Ćwierć wieku pracy artystycznej Mariusza Cierpikowskiego


Reklama


Reklama

Ogólna

Kto nie zna takich przebojów jak „Polskie dziewczyny”, „A my lubimy dziewczyny”, „Marianna”, „Każdy dzień” czy „Johnny”. Wszystkie one wyszły spod pióra i wykonane zostały przez Mariusza Cierpikowskiego. Przez wszystkie te lata związany był on z z...

Reklama

Kto nie zna takich przebojów jak „Polskie dziewczyny”, „A my lubimy dziewczyny”, „Marianna”, „Każdy dzień” czy „Johnny”. Wszystkie one wyszły spod pióra i wykonane zostały przez Mariusza Cierpikowskiego. Przez wszystkie te lata związany był on z zespołem Voyager – obecnie zaczął tworzyć projekt muzyczny pod własnym nazwiskiem Mariusz Cierpikowski – Voyage.

 

Piosenkarz, jubileuszową nagrodę, odebrał na festiwalowej scenie z rąk Wójta Gminy Kobylnica – Leszka Kulińskiego, a uroczysty moment pokazała na żywo stacja Disco Polo Music. Festiwal był okazją, by Mariusz do zaprezentowania przez Mariusza najnowszej piosenki „Pij, szwagier pij”, która wzięła również udział w konkursie na Hit Lata. Wykonał on również przebój „Dziewczyny bierzcie sprawy w swoje ręce”.

 

Mariuszowi Cierpikowskiemu fani i artyści życzyli kolejnych 25 owocnych lat pracy artystycznej.

 

Disco Hit Festival - Kobylnica 2016 Voyage

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama