Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Cristo Dance nagrał utwór ze swoją córką! "Pierwsza z gwiazd" stanie się Waszym hitem?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Święta

"Mamy nadzieję, że połączenie głosów taty i córki spodoba się wszystkim naszym odbiorcom

Reklama

Takiej produkcji w branży disco polo jeszcze nie było! Krzysztof Zieliński znany wielu fanom z projektu Cristo Dance podjął się nowego projektu, w który zaangażował swoją miłość. Otóż wokalista wziął udział studyjnych nagraniach ze swoją 10-cio letnią córką Natalką, z którą nagrał świąteczną piosenkę.

Razem wykonamy nasz autorski, utwór świąteczny pt "PIERWSZA Z GWIAZD", który swoją premierę miałby mieć oczywiście już w pierwszej połowie grudnia. Mamy nadzieję, że połączenie głosów taty i córki spodoba się wszystkim naszym odbiorcom. Jako mikołajkową niespodziankę dopowiem tylko tyle, iż do naszego świątecznego składu, zaprosiliśmy jeszcze jeden, zaprzyjaźniony nam, a zapewne dobrze Wam znany zespół branży disco polo

Na chwilę obecną zespół nie chce publicznie zdradzić, kto jest tym szczęśliwcem. Możemy Was jednak zapewnić, że całość podobnie jak wcześniejsze produkcji Cristo Dance będzie dopracowana pod każdym względem. 

Wszystko wskazuje na to, że podczas tych świąt prym będą wiodły rodzinne duety. W oczekiwaniu na wspomnianą nowość polecamy Wam produkcję pt. "Cała Zjawiskowa"

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama