2022-05-02T11:06:00+02:00 Co za wyczyn! Znana wokalistka disco polo chwali się medalem! Gwiazda stanęła na podium! Popularna wokalistka disco polo stanęła na podium! Gwiazda disco polo zdobyła medal https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-wyczyn-znana-wokalistka-disco-polo-zostala-mistrzynia-swiata-pochwalila-sie-medalemjpg.jpg Disco-Polo.info

Co za wyczyn! Znana wokalistka disco polo chwali się medalem! Gwiazda stanęła na podium!

Popularna wokalistka disco polo stanęła na podium! Gwiazda disco polo zdobyła medal

Autor: Adam Begier, 02 Maj 2022  11:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
  1. Marcin Miller oddał hołd dla Jurija Szatunova. Wzruszający gest! "Biały śnieg"! Przepiękna premiera!
  2. Majowy Piknik Rodzinny w Ciechocinku 2024! Na scenie Andre, Cleo i Nowator!
  3. "Sąsiadka" wraca na parkiety! Nowa wersja hitu Toples podbija kluby!

Piękna artystka disco polo może być z siebie dumna! Taki sukces zdarza się tylko nielicznym!

Marta Rawska to wyjątkowo wszechstronna kobieta. Artystka nie tylko spełnia się w branży muzycznej, ale także i na arenie sportowej. A co najważniejsze na obu płaszczyznach odnosi niemałe sukcesy!

Skorusa, a dokładniej Marta Rawska w branży disco polo pojawiła się w połowie 2021 roku. Jej debiutancki singiel o tytule “Oczka” przekroczył niedawno pierwszy milion wyświetleń na YouTube. To dobrze wróży na przyszłość!

Marta Rawska jest wyznawczynią zdrowego trybu życia. Utalentowana gwiazda disco polo, kiedy tylko ma odrobinę czasu ubiera swój sportowy kombinezon i idzie pobiegać! Nie jest to jednak zwykły trening, który przynosi artystce jedynie satysfakcję, bowiem jej niebywałe osiągnięcia w tej dyscyplinie kończą się zazwyczaj dla niej miejscem na podium!

Złoty medal na koncie Skorusy! Artystka disco polo została Mistrzynią Polski!

Skorusa często bierze udział w maratonach, z których przywozi złote medale! Tym razem śliczna piosenkarka disco polo wzięła udział w V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który połączony był z Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych. Mało kto wie, że Marta jest członkinią ochotniczej straży pożarnej OSP Łukawiec i to właśnie tę jednostkę wokalistka dumnie reprezentowała w zawodach!

Okazuje się, że Marta Rawska podczas tej imprezy dosłownie rozbiła bank! Skorusa zajęła pierwsze miejsce, a na podium stanęła aż dwa razy, bowiem w swojej kategorii wiekowej również pozostawała bezkonkurencyjna!

Organizatorzy przygotowali naprawdę trudną trasę, która wiodła przez leśne szlaki i miała po drodze sporo przeszkód. To jednak nie stanowiło dla Skorusy żadnego problemu. Marta jest jak błyskawica!