Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Co za emocje! - zaręczyli się na statku podczas morskiego koncertu Mejk! | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - DISCO STARS LIVE by Stena Line
Reklama

Koncert

Było naprawdę romantycznie - przyznała Elwira Mejk, która wspólnie z zespołem nie kryła wzruszenia. Zobaczcie video z zaręczyn

Reklama

Takich emocji dawno nie było! Podczas rejsu statkiem Stena Line z Gdyni do Szwecji pewien śmiałek postanowił oświadczyć się swojej ukochanej! Miało to miejsce 17 lutego 2018 roku w czasie trwania koncertu formacji Mejk, która słynie nie tylko z bajecznych scenerii, ale również romantycznych, pełnych emocji produkcji. Czy zespół wiedział o planowanych zaręczynach? Jak się okazuje nie.

Nic nie wiedziałam. Sławek mi powiedział w trakcie koncertu, ze chłopak chce się oświadczyć i od razu wtedy go zaprosiłam na scenę. On poprosił dziewczynę ... No i stało się. Publiczność zareagowała spontanicznie, po samych oświadczynach zaczęła skandować Gorzko, Gorzko ! - przyznała w rozmowie z nami Elwira Mejk. 

Przyszła panna młoda nie kryła radości i zaskoczenia. Również zespół nie krył emocji, tym bardziej że była to jedna z niecodziennych chwil, której byli świadkami. To właśnie na statku, podczas rejsu do Karlskrony po raz pierwszy para zaręczyła się podczas ich koncertu - na scenie! "Taka sytuacja spotkała nas po raz pierwszy. Było naprawdę romantycznie." - dodała wokalistka, której przypomniały się oświadczyny Mariusza. 

Polały się łzy! Zespół nie omieszkał wspólnie ze zgromadzoną publicznością odśpiewać również zakochanym "Sto Lat" i zadedykować jednego ze swoich największych przebojów pt. "Graj dla mnie".

Kreatywność czasem nie zna granic. Jako ekipa serwisu disco-polo.info życzymy narzeczonym Wszystkiego co Najpiękniejsze, a formacji Mejk jeszcze więcej miłości i pięknych chwil zarówno na lądzie jak i na morzu. 

Zaręczyny według Ciebie powinny być...

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info