Reklama
Reklama

Maykel - VIVA POLACY

Adam Krajewski - Najpiękniejsza

MARIO BISCHIN - Bilet do gwiazd

Chucho - Czuję to


Cayra pojawiła się na spotkaniu autorskim z Zenkiem Martyniukiem. Wyglądała oszałamiająco!

Cayra pojawiła się na spotkaniu autorskim z Zenkiem Martyniukiem. Wyglądała oszałamiająco! http://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/cayra-pojawila-sie-na-spotkaniu-autorskim-z-zenkiem-martyniukiem-wygladala-oszalamiajaco-1505302341.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Cayra / fot. fot: Krzysztof Jarosz / Akcent Polska
Reklama

Życie gwiazd

Wdzięk, klasa i styl... Ta kobieta potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Zobaczcie jak prezentowała się podczas spotkania z liderem grupy Akcent.

Reklama

„Życie to są chwile” to licząca ponad 200 stron biograficzna opowieść o życiu Zenona Martyniuka – jego dzieciństwie, dorastaniu, trudnych początkach w branży muzycznej, miłości, rodzinie i sukcesie. W książce, oprócz wielu ciekawostek z życia gwiazdora disco polo, znajdziemy niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia z prywatnego archiwum muzyka.

W związku z premierą wspomnianej książki we wtorek tj. 12 września o godz. 18.00 w Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie odbyło się spotkanie z Zenonem Martyniukiem i autorką biografii. 

Wśród przybyłych znalazła się m.in. Cayra, która jako nieliczna z wokalistek disco polo regularnie uczestniczy w tego typu eventach. Wokalistka wyróżnia się ogromną przebojowością, jest ciekawa życia przez co jak widać lubi aktywnie spędzać czas. Oczywiście tego dnia w jej rękach również pojawiła się wspomniana biografia Zenona Martyniuka. Było Wspaniale;)  Martynko i Zenku -jeszcze raz Gratuluję   

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Śluby i wesela - Disco-Polo.info