Reklama
Reklama

Mayster - Bawić Się


Cayra na premierze charytatywnego kalendarza dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce!

Cayra na premierze charytatywnego kalendarza dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce! http://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Cayra-na-premierze-charytatywnego-kalendarza-dla-Stowarzyszenia-SOS-Wioski-Dziecięce-4-1.jpg

Reklama


Reklama

Życie gwiazd

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła uroczysta, trzecia gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas uroczystego wieczoru miała miejsce premiera i licytacja kalendarz...

Reklama

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła uroczysta, trzecia gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas uroczystego wieczoru miała miejsce premiera i licytacja kalendarza „Businesswoman & life” 2017. Na imprezie pojawiła się również Cayra, która zawsze chętnie wspiera swoją osobą wszelkiego rodzaju działania charytatywne.

 

– „Chętnie biorę udział we wszystkich charytatywnych akcjach. Choć moja fotografia nie zdobi żadnej z kart kalendarza „Businesswoman & life” na 2017 rok, to całym sercem wspieram działania magazynu. Bardzo mi miło, że moja skromna osoba znalazła się tego wieczoru wśród wielu wyjątkowych gości „- mówi Cayra.

 

Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce 50 000 zł. Goście zostali uroczyście powitani przez znanego z serialu „Na Wspólnej” Roberta Kudelskiego, który fenomenalnie współprowadził wieczór galowy. Licytację obrazów z pasją i zaangażowaniem poprowadził Adam Adamonis.

 

Podczas gali można było usłyszeć przepiękne utwory Joe Cocker’a w wykonaniu Jacka Kawalca.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.