Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


"Bym Cię Wziął"! Wow - Marcin Kłosowski nagrał klip do nowego singla!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Zapowiedź

"Wpadłem na pomysł,żeby napisać troszkę inną piosenkę i odejść w niej od motywu miłości".Młody artysta zawojuje rynkiem?Zobaczcie najświeższy materiał

Reklama

Jako jeden z najmłodszych w branży wyróżnia się nie tylko niesamowitym wokalem, ale również autentycznością i skromnością. Marcin Kłosowski jeszcze przed wygraniem muzycznego talent show skradł wiele serce. Podobnie jak jego propozycje pt. "Pokaż co w sobie masz", "Czarna Limuzyna" czy "Otwarte Karty"

A skoro już o nich mowa, to mamy dla Was kilka zdjęć z planu najnowszego teledysku do piosenki pt. "Bym Cię wziął". Odważny tytuł wskazuje na pewną kombinację? 

Pewnego Dnia wpadłem na pomysł, żeby napisać troszkę inną piosenkę i odejść w niej od motywu miłości. Pisząc ją, nie miałem po prostu zamiaru wielce filozofować. Tak więc powstała moja najnowsza propozycja pod tytułem " Bym Cię Wziął ".

przyznał w rozmowie z nami Marcin.

I kto by się spodziewał, że tak młody mężczyzna migiem zawojuje rynkiem disco polo & dance? Co więcej - wygra muzyczny talent show? 

Artysta jak widać nie osiadł na laurach i z impetem szykuje się do kolejnych podbojów. Czy będą one równie owocne jak te ostatnie? Nowość skradnie Wasze serca?

Premiera wkrótce. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama