Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


„Było magicznie, wystrzałowo” – Piękni i Młodzi porwali tłumy! | VIDEO


Reklama


Reklama

Koncert

„Rączki w górę, wszyscy!” – powiedziała na wstępie Magdalena Narożna, która wspólnie z zespołem pojawiła się w łódzkim klubie Bajka! Artystka jak zwykle nie zawiodła i z ogromnym impetem porwała publikę do zabawy. Formacja Piękni...

Reklama

„Rączki w górę, wszyscy!” – powiedziała na wstępie Magdalena Narożna, która wspólnie z zespołem pojawiła się w łódzkim klubie Bajka! Artystka jak zwykle nie zawiodła i z ogromnym impetem porwała publikę do zabawy. Formacja Piękni i Młodzi to ikony naszego gatunku, które w to co robią wkładają całe serce!

 

„W piątkowy wieczór najlepsza disco publika koncertowo bawiła się razem z zespołem Piękni i Młodzi. Co to była za wyśmienita noc!” – czytamy na fanpage’u klubu, którego odwiedziły tłumy fanów, chcących się bawić z zespołem z Łomży.

 

 

Tej nocy atmosfera była gorąca zarówno na parkiecie jak i na scenie! Piękni i Młodzi dbają o to, aby ich każdy występ oddawał 100 % energii, którą w sobie mają. Jak widać praca popłaca i efekty są znakomite. Tej nocy wszyscy bawili się wyśmienicie. Zobaczcie video z koncertu!

 

Piękni i Młodzi – Zastanawiam się – Łódź 2017 (Disco-Polo.info) 

 

Piękni i Młodzi – Kocham się w Tobie – Łódź 2017(Disco-Polo.info) 

 

Piękni i Młodzi – Niewiara – Łódź 2017 (Disco-Polo.info) 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Paulina Maj

Ani piękna ani młoda zaczyna być mało apetyczna wolałam ją na początku ich kariery była bardziej skromna teraz zaczyna się gubić nawet mąż już do niej nie pasuje

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info