Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Boys & Top Girls – Barwy uczuć | MEGA premiera


Reklama


Reklama

Ogólna

To potencjalnie może być duet roku. Mowa oczywiście o przeuroczych dziewczynach z Top Girls oraz ikonie muzyki disco polo jaką jest Marcin Miller z grupy Boys. Jeszcze przed końcem roku na disco-polo.info informowaliśmy Was o rozpoczętych pracach ...

Reklama

To potencjalnie może być duet roku. Mowa oczywiście o przeuroczych dziewczynach z Top Girls oraz ikonie muzyki disco polo jaką jest Marcin Miller z grupy Boys. Jeszcze przed końcem roku na disco-polo.info informowaliśmy Was o rozpoczętych pracach nad ich wspólną produkcją, która od samego początku wywołała spore zainteresowanie wśród fanów muzyki disco polo.

 

Dziś na disco-polo.info możecie wreszcie zobaczyć w całości wyjątkowy klip do rewelacyjnej produkcji pt. „Barwy uczuć”. Urocze dziewczyny z Top Girls oraz dojrzały Marcin Miller idealnie do siebie pasują. Nie bez powodu artyści zdecydowali się na Walentynki, gdyż to właśnie m.in. z myślą o nich powstała ich nowa produkcja. Całość wygląda bardzo dobrze, a to za sprawą firmy Allinteractive Films.

 

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do obejrzenia całości i zachęcamy do pozostawienia opinii na temat nowości.

 

Boys & Top Girls – Barwy uczuć

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama