Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Bayer Full odświeży wielki przebój?!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

"Wszyscy Polacy", "Polski duch" a może "Moja muzyka" w nowej wersji? Sławek Świerzyński pracuje nad...

Reklama

Grupa Bayer Full to legendarny zespół disco polo, który na swoim koncie ma wielkie szlagiery, które zna i śpiewa cała Polska. Charyzmatyczny założyciel zespołu oraz wokalista Sławek Świerzyński szykuje nowa wersję jednego z przebojów?

Na profilu grupy Bayer Full pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że już niebawem pojawi się nowa produkcja. Wiele fanów z pewnością czeka na nową propozycję, ale również pojawiają się głosy, żeby formacja Bayer Full odświeżyła swoje starsze utwory. 

Wielokrotnie fani powtarzają, że piosenki pt. "Wszyscy Polacy", "Polski Duch", czy "Moja muzyka" powinny otrzymać nowe brzmienie.

Czy tak będzie? Dowiemy się niebawem.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 3 komentarzy.

fasolka

a gó..no mnie to obchodzi co zrobi ten stary pierdziel. nie słucahm jego piosenek i zadna z nich nie jest hitem!!!. Byłem w zyciu może na 10-15 weselach i nikt tam nie puszczał zadnych durnych majteczek ani kropeczek. zeby nie znajomki to nikt by go nie chciał na zadnej imprezie taka jest prawda. w polo tv go wywalili potem był w tv disco to stacja upadła, w polsacie też sie mądrzył i co z tego?? a g..no !!

uprzejmy

no i?

spostrzegawczy

Hmm... na foto widać chinska wersje Majteczek w kropeczki

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...nawet nie chce wiedziec jak mu...

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...????nawet nie chce wiedziec ja...

  • Kamil ma już nową dziewczynę. Jeździ z nią na koncerty. Szkoda żony i dzieci.

  • Kurde jaka z nich piekna para

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info