Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Aż siedem wyróżnień dla Pięknych i Młodych! Są na szczycie disco polo?


Reklama


Reklama

Ogólna

Zespół pochodzący z Łomży w składzie Magda, Dawid oraz Daniel chyba nigdy nie przepuszczali, że ich kariera muzyczna tak szybko i w taki sposób się rozwinie. Grupa jak większość osób związanych z disco polo zaczynała od wesel, a teraz jest jednym ...

Reklama

Zespół pochodzący z Łomży w składzie Magda, Dawid oraz Daniel chyba nigdy nie przepuszczali, że ich kariera muzyczna tak szybko i w taki sposób się rozwinie. Grupa jak większość osób związanych z disco polo zaczynała od wesel, a teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów.

 

 

 

Formacja Piękni i Młodzi właśnie otrzymała jedne z najważniejszych wyróżnień w naszym kraju od ZPAV. Ilość nagród również jest imponujący, bo to aż siedem nagród. Magda, Dawid i Daniel za singiel „Zastanawiam się” otrzymali podwójną platynę, za singiel „Tak już bez ciebie” poczwórną platynową płytę oraz diamentową płytę za singiel pt. „Jedno słowo”.

 

To ogromne wyróżnienie dla całej trójki oraz osób, które przyczyniły się do takiego sukcesu. My jako redakcja serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nagród oraz wyróżnień.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama