Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Autorska produkcja formacji Kowerowisko już na finiszu! To będzie hit?!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Zapowiedź

Marcin i Krystian z impetem rozpoczęli swoje muzyczne wojaże, z autorską produkcją pt. "Twoje czarne oczy". Klip opiewa w mix zachwycających kolorów

Reklama

Uśmiech na twarzy i błysk w oku - panowie z Kowerowiska już na początku lipca oficjalnie przyznali, że szykują autorski kawałek.

„czas na kolejny krok”

Dotychczasowe produkcje, a mianowicie covery znanych produkcji spotkały się z dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło również samych zainteresowanych. Marcin już niejednokrotnie przyznał nam, że śpiew to jego pasja i uwielbia to robić. Podobnie jak Krystian, który dzięki swej gitarze potrafi przekazać multum emocji. 

Fanów ich projektu z pewnością ucieszy fakt, że już na początku przyszłego miesiąca tj. planowo 3 sierpnia o godzinie 20,00 odbędzie się premiera ich debiutanckiej produkcji pt. "Twoje czarne oczy". 

W teledysku gościnnie wystąpili: Lukaszkowy (Łukasz Wojtkiewicz), Agnieszka Chrzanowska z duetu tanecznego Mów Mi Move, dziewczyny z grupy tanecznej PAFOS.

W teledysku oprócz chłopaków z Kowerowiska gościnnie wystąpili: Lukaszkowy - wirtuoz akordeonu (Łukasz Wojtkiewicz), Agnieszka Chrzanowska z duetu tanecznego Mów Mi Move oraz dziewczyny z grupy tanecznej PAFOS.

Zespół mimo wymownego tytułu postawił na mix zachwycających kolorów, które jak zobaczycie poniżej - robią wrażenie. Czy ta nowość okaże się hitem? Panowie podbiją rynek muzyczny?

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama