Reklama
Reklama

Mayster - Bawić Się


Aukcja charytatywna: Wylicytuj kolację z zespołem Mejk

Aukcja charytatywna: Wylicytuj kolację z zespołem Mejk http://disco-polo.info/Upload/articles/

Reklama


Reklama

Ogólna

Po raz kolejny zespół Mejk okazuje swoją szlachetność. Twórcy hitów „Janek” , „Tak nie musiało być” i „Daj nam czas” postanowili dołączyć m.in. do Bartka Padyaska, duetu Freaky Boys, Marcina Millera oraz Marcina Siegieńczuka angażując się w pomoc ...

Reklama

Po raz kolejny zespół Mejk okazuje swoją szlachetność. Twórcy hitów „Janek” , „Tak nie musiało być” i „Daj nam czas” postanowili dołączyć m.in. do Bartka Padyaska, duetu Freaky Boys, Marcina Millera oraz Marcina Siegieńczuka angażując się w pomoc 7-letniemu Kacprowi.

 

Jeżeli i Ty chciałbyś odważyć się na hojny gest i wspomóc 7-letniego chłopca chorego na autyzm już teraz dołącz do aukcji charytatywnej, w której przedmiotem licytacji jest wyjątkowa kolacja z Elwirą i Mariuszem (współtworzących zespół Mejk) w olsztyńskiej restauracji „Casablanca”.

 

Jak informuje – na stronie aukcji – mama chłopca:
„ŚRODKI ZE SPRZEDAŻY ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA KONTO
FUNDACJI „DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
KTÓREJ KACPER JEST PODOPIECZNYM
DZIĘKI NIM KACPER SKORZYSTA Z KOMORY HIPERBARYCZNEJ (TERAPIA TLENOWA)
ORAZ BĘDZIE MÓGŁ KONTYNUOWAĆ
LECZENIE
I
REHABILITACJĘ”

 

Jeżeli nie jest Ci obojętny los Kacpra już teraz dołącz do licytacji, bo przecież warto pomagać, a przy okazji może to właśnie Ty udasz się na kolację z jednym z najpopularniejszych discopolowych małżeństw, czyli zespołem Mejk.

 

Mejk – Graj dla mnie

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.