Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Anielskie serce! Piękni i Młodzi upiekli ciasto dla Krystiana!


Reklama


Reklama

Ogólna

„To będzie serniczek” – mówi ze spokojem Magdalena Narożna. Artystka wielokrotnie podkreślała w wywiadach jak również w rozmowach z nami, że uwielbia pomagać innym i gdy tylko ma taką możliwość to się nie zastanawia tylko działa....

Reklama

„To będzie serniczek” – mówi ze spokojem Magdalena Narożna. Artystka wielokrotnie podkreślała w wywiadach jak również w rozmowach z nami, że uwielbia pomagać innym i gdy tylko ma taką możliwość to się nie zastanawia tylko działa.

 

Podobnie jak reszta zespołu. Również Dawid i Daniel nie kryją się ze swoją empatią. Ostatnio artyści na swoim fanpage’u udostępnili transmisję live podczas której cały zespół zaangażował się w pieczenie ciasta dla Krystiana, który choruje na białaczkę. W akcję włączyła się również Grupa Ratownicza Nadzieja, która wspólnie z naszymi artystami gościła w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego w Łomży.

 

 

Jak widać, niewiele trzeba aby pomóc bliźniemu. Mamy nadzieję, że wielu z Was zainspiruje gest Pięknych i Młodych, którzy 19 marca wystąpią dla Krystiana w Hali im. Olimpijczyków Polskich, w Łomży. Oprócz wspomnianych artystów pojawi się również m.in. zespół Diadem.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama