Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Andre w zjawiskowym duecie! | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

„Do zakochania jeden krok” to piosenka której słowa napisał Janusz Bibik do muzyki Antoniego Kopffa, a którą wylansował na początku lat siedemdziesiątych Andrzej Dąbrowski. Dzięki wydawnictwu Foxbeat jesienią 2014 roku odświeżono ów przebój,...

Reklama

„Do zakochania jeden krok” to piosenka której słowa napisał Janusz Bibik do muzyki Antoniego Kopffa, a którą wylansował na początku lat siedemdziesiątych Andrzej Dąbrowski. Dzięki wydawnictwu Foxbeat jesienią 2014 roku odświeżono ów przebój, a wyzwanie nietypowego i podjął Andre, który to wspólnie z Andrzejem Dąbrowskim wykonał odświeżoną wersje tego przeboju podczas Disco Hit Festival – Kobylnica 2015.

 

To był pierwszy tego rodzaju międzypokoleniowy duet wydawnictwa Foxbeat, dzięki któremu przebój z lat 70-tych przeżył swoją drugą młodość.

 

Przygotowana wersja i stworzony przez dwóch Andrzejów duet okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i zachwyciły wielu odbiorców i sympatyków przeboju z lat ’70, który w Kobylnicy hulał w najlepsze. Zobaczcie całość.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama