Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


5 grudnia Rompey i D-Bomb w TVN Turbo!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Telewizja

Nie lada gratka czeka na fanów disco polo w telewizji, która uzyskała miano stacji dla mężczyzn. Mowa tutaj oczywiście o TVN Turbo.

Reklama

W czerwcu bieżącego roku, w Jaśle na Podkarpaciu i w Warszawie nagrywane był ujęcia do nowego programu telewizji TVN Turbo "Zamiana Fur". Na pierwszy ogień, twórcy serii wzięli pod lupę gwiazdy disco polo. Wybór padł na zespół Rompey, który na scenie istnieje od niespełna trzech lat oraz Bartka z zespołu D-Bomb, który o disco polo powiedzieć może znacznie więcej.

- Jak mówi sama nazwa, "zamiana fur". Zamieniliśmy się z Bartkiem samochodami, on dał nam na dwa dni swoje Porsche, a my daliśmy mu naszego malucha, którego tak naprawdę zakupiłem jakiś czas temu z czystem miłości to klasyków -mówi w rozmowie z naszym portalem, Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.

Jak udało nam się dowiedzieć od artystów, będzie bardzo zabawnie, będą naprawdę gorące dialogi, zaskakujące sytuacje i kupa śmiechu.

Premiera nowego programu we wtorek 5 grudnia, o 22:15 na antenie TVN Turbo.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

wie śn=iak

"...(...) aliśmy mu naszego malucha, którego tak naprawdę zakupiłem jakiś czas temu z czystem miłości to klasyków -mówi w rozmowie z naszym portalem, Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey."- już czytając ten skrawek i patrząc na błędy odechciewa się oglądania, po za tym już nie dziwi kaleczenie polszczyzny:) szkoda. Kiepski program, dobrze, że go zdjęli z anteny, bo to był wstyd.

Adi

Wieś tańczy, wieś śpiewa. Wiocha totalna a nie muzyka.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama